Dom

Luohe Letone Hydraulics Technology Co.,Ltd. profil firmy

profil firmy
Luohe Letone Technology Co., Ltd.ma 17-letnie doświadczenie w produkcji, badaniach i rozwoju oraz sprzedaży węży gumowych i złączy płynów.Jest to uznana w branży firma zajmująca się produkcją i usługami wysokiej jakości węży gumowych.Dzięki stabilnej jakości produktu i dobrej reputacji firma zdobyła honorowy tytuł „dziesięciu najlepszych chińskich przedsiębiorstw zajmujących się wężami gumowymi” przyznawany przez Oddział ds. Taśm Gumowych Chińskiego Stowarzyszenia Przemysłu Gumowego przez osiem kolejnych lat.


 

Firma zatrudnia 400 pracowników, w tym 80 zespołów badawczo-rozwojowych, 55 profesorów, opiekunów doktorantów, magisterskich i wyższych pracowników technicznych, ukończono 16 projektów badawczych na poziomie wojewódzkim i prefekturowym, 14 patentów na wynalazki, 17 patentów na wzory użytkowe, 9 wojewódzkich naukowo-technologicznych osiągnięcia.Litong założył laboratorium certyfikacyjne CNAS —— Centrum badań technologii wysokociśnieniowych węży gumowych w prowincji Henan i wspólnie założył Instytut Badawczy Litong Qingdao z Uniwersytetem Nauki i Technologii Qingdao.
Siła badań i rozwoju
Wraz z budową dobrej reputacji szybko wzrosły wymagania rynku.Park przemysłowy Letone Fluid Intelligent Technology o powierzchni 200 000 metrów kwadratowych został w pełni oddany do produkcji w październiku 2019 roku. Letone ma teraz 40 szybkobieżnych plecionek z drutu stalowego, 10 maszyn spiralnych z drutu stalowego, 6 urządzeń do produkcji węży przemysłowych i 60 urządzeń do złączy płynnych oraz obsługa dwóch automatycznych linii do produkcji mieszanek gumowych na miejscu.W międzyczasie Letone jest w stanie produkować mieszanki gumowe 15 000 ton rocznie, uszczelki gumowe i inne wyroby gumowe 20 mln sztuk rocznie ,, a roczna zdolność produkcyjna węży hydraulicznych i przemysłowych (ropa naftowa, chemia, żywność i napoje) wzrosła do 40 mln metrów .Przewiduje się, że do 2024 r. Zdolność produkcyjna węży hydraulicznych i przemysłowych (ropa naftowa, chemia, F&B) wzrośnie do 120 milionów metrów, mieszanki gumowe wzrosną do 35000 ton, uszczelki gumowe osiągną miliony sztuk, a złącza płynów wzrosną do 50 milionów sztuk, wartość wyjściowa wzrośnie do 2,5 miliarda RMB.
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Luohe Letone Technology Co., Ltd. ma 18-letnie doświadczenie w produkcji, badaniach i rozwoju oraz sprzedaży węży gumowych i złączy płynów. Jest to uznana w branży firma zajmująca się produkcją i usługami wysokiej jakości węży gumowych. Dzięki stabilnej jakości produktu i dobrej reputacji firma zdobyła honorowy tytuł „dziesięciu najlepszych chińskich przedsiębiorstw zajmujących się wężami gumowymi” przyznawany przez Oddział ds. Taśm Gumowych Chińskiego Stowarzyszenia Przemysłu Gumowego przez osiem kolejnych lat.

img.alt img.alt img.alt
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : LETONE

Ilość pracowników : 500~700

Coroczne wyprzedaże : 80000000-100000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Luohe Letone Hydraulics Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Luohe Letone Hydraulics Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Luohe Letone Hydraulics Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Luohe Letone Hydraulics Technology Co.,Ltd. Certyfikaty